קורס הגבר המולטי-אורגZמי
.

קורס הגבר המולטי- אורגzמי
תהליך עומק להתפתחות מינ^ות
גברית מודעת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

קורס הגבר המולטי אורגzמי – 10/5/23

בוא ללמוד איך להניע את האנרגיה המינ^ת בגוף, לשלוט במשך הזמן שהיא נוכחת ולהתמיר אותה לכח יוצר בחיים

"חוויה מדהימה ופוקחת עיניים ולב לגברים שרוצים להרגיש אהבה, גילוי לב ואחווה. פתח למ^ניות חדשה ודרך חיים חדשה".

"אני יכול להגיד על הקורס המון, אומר כאן כרגע שזה בעיני תהליך שאם כל נער היה עובר בתיכון העולם שלנו היה אחר, נקודה".

את הדברים האלה כתבו שני בוגרים של הקורס, ויש בנו תחושה שוב ושוב של התרגשות לשלוח את בוגרי הקורס אל דרך חדשה ומסעירה של תקשורת מיטיבה במערכות יחסים וכניסה לעולם המ^ניות הנוכחת והאוהבת.

קורס הגבר המולטי אורגzמי הוא שער לעולם המ^ניות הנוכחת, המיטיבה והמעצימה. בקורס אנחנו לומדים ומתרגלים איך להגיע למולטי אורגzמיות ואיך להניע את האנרגיה המיnית, היא אנרגיית החיים, בתוך הגוף שלנו.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

או התקשרו - 054-5951654

מולטי אורגzמיות היא, במובן הפשוט, היכולת לחוות אורגzמה (יותר נכון לומר אורגzמות) מבלי "להתפרק". כשאני פגשתי את התרגול רציתי להחזיק יותר זמן במיטה ולשמור על האנרגיה שלי. בפועל גיליתי שמעבר לאלה, התרגול מפגיש אותי גם עם גבריות חדשה ועם נוכחות חדשה בחיים. המ^ניות עד אז הייתה לי מקור להרבה עונג אבל גם להרבה תסכול ובלבול. התרגול והידע החדש/ישן עזרו לי לעשות שלום עם המ^ניות שלי, וגם לימדו אותי "לעבוד" עם הכח הזה, ובמקום לפרוק או להתעלם ממנו- להתמיר אותו ולגייס אותו לטובתי. לי זו הייתה רעידת אדמה קטנה בחיים וכבר אז הבנתי שזה ידע שכדאי שכל גבר בעולם ייחשף אליו. זה לא קסם, זה לא שמור ליחידי סגולה ולא דורש שנים של תרגול טנטרי באשרם בהודו. כל אחד יכול.

למי מיועד הקורס?

  • למי שמבין שמ^ניות היא יותר ממה שסיפרו לנו ומוכן למסע של גילוי והתפתחות.
  • לצעירים (כרגע מעל 18 אבל למעשה אפשר וכדאי מוקדם יותר) ולמבוגרים בכל גיל!!!
  • למי שנמצא בזוגיות של שנים ולרווקים מושבעים.
  • לפעילים מ^נית ולנזירים מבחירה או שלא מבחירה.
  • למאהב מיומן שרוצה לשפר מיומנויות טכניות, אנרגטיות, ורגשיות.
  • לכל גבר, שכמו מרבית הגברים בעולם, מרגיש שמעשה האהבה נגמר מהר מידי.
  • למי שפשוט רוצה להחליט מתי הוא גומר במקום להיות נתון לגורמים חיצוניים (או גורם מהעולם התחתון :).
  • למי שרוצה לקחת את המ^ניות לשלב הבא.
  • למי שמעוניין בהתפתחות אישית בתוך מרחב קסום של אחווה גברית מודעת

הרשם כאן וקבל פרטים נוספים על הקורס

על המנחה ויוצר הסדנה:

רועי שחם- מורה ומרצה למ^ניות מודעת. מלווה גברים בתהליכי התפתחות ביחידים ובקבוצות. חי וחוקר את הנושא יותר מעשור. מנחה סדנאות התפתחותיות לגברים ונשים. בין הכשרותיו הרשמיות הוא מורה ליוגה, מאמן אישי, מטפל ברפואה אלטרנטיבית, בעל תואר בחינוך וסוציולוגיה. מאמין שהמ^ניות היא מפתח, אולי המפתח, להתפתחות התודעה האנושית.

"קיבלתי מתנה, את היכולת והרצון לשחרר אנשים מתפיסות מ^ניות ישנות ולחשוף את הפוטנציאל האינסופי הטמון בשחרור מכבלי תודעת הבושה והפחד סביב המ^ניות בתקופה בה אנו חיים. את המתנה הזו אני רוצה לחלוק עם העולם".

איך עובד הקורס?

הקורס הוא בן שבעה מפגשי ערב בהם נשחק בין תרגול אנרגטי, שיח גברי מעמיק פתוח ובטוח, ולימוד על מ^ניות גברית.

הכותרת אומנם מכוונת ליכולת המולטי אורגzמית, אך כדי להגיע לשם, עלינו לעבוד דרך המיnיות של עצמנו, שם טמון הקסם הגדול- בתרגול, בהתפתחות, בשיח ובאחווה הגברית.

זהו קורס התפתחותי לכל דבר!

 

*הקורס אינו כולל מגע מיnי או עירום

קצת טרמינולוגיה- בואו נבין רגע על מה אנחנו מדברים
כשאנחנו אומרים...

מ^יניות

לא מדובר רק ב0ק0! כשאני מדבר על מיnיות אני מתייחס-

1. 0ק0 עם פרטנר.ית

2. למיnיות עם עצמי-אונ-נות

3. מה שאני קורא לו מיnיות עם העולם, שזה כל השאר, כלומר, איך נראית המיnיות שלי, המשיכה, התפיסה שלי את המיnיות ביום יום, מחוץ לאונ-נות או ל0ק0.

תרגול אנרגטי

זה נשמע משהו סופר רוחני ומופשט- למעשה אנרגיה היא כח/ פוטנציאל פעולה. אנחנו נלמד כלים פרקטיים לזהות אותה כתחושה בגוף, ואז בעזרת טכניקות שונות שאלמד בקורס (טכניקות נשימה למשל), נלמד להניע את האנרגיה הזו, לעבוד עם התחושות שעולות לנו בגוף בהתעוררות מיnית (ובכלל..), ולהתמיר אותן לכח יוצר בחיים.

שיח גברי

גברים רבים חוששים להגיע למעגל גברים כי מה שיש להם בראש זה שיח ציני ותחרותי מימי המילואים, אז זה בדיוק ההפך. הקורס הוא בעצם מעגל גברים, שלומד להחזיק יחד שיח גברי, פתוח, מאפשר, מפרגן ותומך שלא פוחד לגעת במקומות רגישים ובמקומות חזקים. זה שיח שמאפשר המון התפתחות. באחריות.

עם מה נצא מהקורס?

שיפור משמעותי בהארכת מעשה האהבה וביכולת לחוות אורגzמות מסוגים שונים.

חיבור מחודש עם הגוף ונוכחות מוגברת כאשר מתעוררת אנרגיה מינ^ת במיטה ובחיים בכלל.

פיתוח נקודת מבט חדשה על מיnיות, פיתוח תודעה נוכחת ב0ק0 ובכלל.

פיתוח יכולת להקשיב לעצמי ולתקשר את נושא המיnיות בצורה בריאה ונעימה.

פיתוח יכולת להנות במינ^ות מבלי
לאבד אנרגיה

שיפור משמעותי בדימוי העצמי, התגברות על דפוסי התנהגות וחשיבה מגבילים. 

כוחות מחודשים ועוצמה גברית פנימית שניקח איתנו לדרך.

 

מתי איפה וכמה?

7 מפגשים , 4 שעות כל מפגש 

תאריכי המפגשים:
ימי רביעי
10.5 | 17.5 | 24.5 | 31.5 | 7.6 | 14.6 | 21.6
18:30-22:30

מיקום:
סטודיו "יוגודה",  פרדס חנה.

 

עלות הקורס:

הרשמה מוקדמת - 2,700 ₪ (עד 30/4)

מחיר מלא - 3,000 ₪ (כולל מע"מ, ניתן לפרוס לתשלומים)

דמי הרשמה - 300 ₪

 

מדיניות ביטולים:

עד שבועיים לפני תחילת הקורס - החזר מלא חוץ מדמי הרשמה

שבועיים ועד שבוע לפני תחילת הקורס - 30 אחוז מהמחיר המלא

החל משבוע לפני תחילת הקורס - לא יינתן החזר כספי

 

הרשם כאן וקבל פרטים נוספים על הקורס

יוני, בן 32

הגעתי לקורס בנקודת שפל במיnיות שלי. הרגשתי שהחשיבה על 0ק0 מכניסה אותי יותר לפחד מאשר לציפייה. מה יהיה הפעם? כמה זמן אחזיק? האם הzקפה תהיה חזקה? וככה התחלתי להימנע מ0ק0 וזה השפיע מאוד על הזוגיות שלי.

עם הקורס והתהליך נפתח עולם חדש מבחינתי. אני לא אוהב להשתמש במושגים של - life changing, כי אני מרגיש שעל כל דבר כבר אומרים את זה היום, אבל זה בהחלט תהליך משנה מיnיות (והמיnיות זה חלק גדול מהחיים אז...)

מעבר לכך שרועי פשוט לב זהב, מנחה בחסד ורגישות, ומגלם בתוכו גבריות שונה מהנוף הרגיל והמצ'ואיסטי הגברי. השילוב של הרוחניות אבל עם החיבור לקרקע, והתחושה שהוא מבין וחווה אותך באמת ולא נמצא מעליך.

הקורס אומנם נקרא הגבר הרב אורגzמי אבל אתה מגלה בכלל שמדובר בעומק הרבה יותר עמוק, עם הסתכלות על החיים עצמם.

רק הכלי של הנשימה שלמדנו בשיעור הראשון היה מהפכני, ומשם לכלים לחיים כמו: התבוננות, הקשבה, הכלה, אשמה, בושה והכי חשוב - קבלה. ובחיבור של הכל בסוף למיnיות- פתאום הסקרנות חזרה, פתאום יש התרגשות במקום פחד ודחייה. ובעיקר - ציפייה והמשך חקר של התהליך אל הלא נודע.

בתור גבר, זהו תהליך חובה ששמח שעברתי בגיל צעיר יחסית (32).

ד"ר אורן גור, פסיכולוג קליני

רועי מאפשר לגברים לפתוח (בקבוצה!) עולמות חדשים סביב המיnיות שלהם, או ליתר דיוק לחלץ את עצמם מחלקת הארץ הקטנה והדחוקה, רוויית האשמה וההסתרות שהמיnיות שלהם התכווצה בתוכה עד כה.

קיבלתי מזה כל כך הרבה בהמון רבדים, אציין כאן רק שניים: הראשון, עצם האפשרות לדבר באופן פתוח לחלוטין עם גברים אחרים על המיnיות על כל רבדיה במרחב בטוח וחוקר זו חוויה מכוננת.

הדבר השני היווה מבחינתי הרחבה אמיתית של העולם שלי (לא רק זה שקשור ל0ק0) דרך הלימוד המרכזי של הקורס - הלימוד כיצד להניע את האנרגיה המ^נית. בקורס לומדים טכניקות פשוטות ממש, עבודה עם נשימה והרפייה, שהתרגול שלהם הוא mindblowing. הוא מאפשר להניע את האנרגיה המיnית באופן שמאפשר לה להתקיים, להחיות, להפרות יצירה בחיים שלנו, בלי שזה בהכרח לאחד הכיוונים המוכרים לנו כל כך: דיכוי המיnיות, או השתחררות, היפטרות ממנה בפליטה, כיוון שמותיר אותנו ואת חיי האהבה שלנו בנתיב האהוב אך המוגבל, שמובל ע"י השאלות "מתי ואיך אני גומר?"...

אני יכול להגיד על זה עוד המון, ברור לי שזה נשמע די סתום מהתיאור הזה. אומר כאן כרגע שזה בעיני תהליך שאם כל נער היה עובר בתיכון העולם שלנו היה אחר, נקודה.

זו פשוט נקודה ארכימדית לשינוי, שהיום אני לא מבין איך טיפלתי בגברים בלי להיות מחובר אליה.

חבל שלא עשיתי בגיל 16, מוטב מאוחר מלעולם לא.

אנונימי

אז מצאתי עצמי כבר תקופה מתעסק במיnיות. מאז שאני זוכר את עצמי. פשוט חושב את זה, חי את זה, חלק בלתי נפרד ממני. היו תקופות שפחדתי ממש שהתשוקה תשרוף אותי. מיותר לציין שאני אדם מיני. ואפילו מאוד.

כשקפץ לי ברשת החברתית מעגל הגברים של רועי, בתחילה הייתי מעט סקפטי, מה גם שהייתי סבור שאפגוש שם אנשים הזויים.. רוחניים, היפים… וכך ערב אחד מצאתי עצמי יושב לי בין 16 גברים שאיני מכיר. ומרגיש נינוח.

עכשיו צחוק בצד אספר לכם מעט על המעגל. ראשית רועי, שמנחה בחסד את המעגל, בצניעות מתובלת בהומור, ורגישות אין קץ. וקצרה היריעה מלהכיל ולספר על התוכן- החל מההתבוננות והלמידה על המ^ניות. איך להכיל אותה. הנשימות, הקבלה העצמית, ניתוץ ושבירת רגשות האשם שקשורים במיnיות, קבלה עצמית, שבירת המעשים האוטומטיים, והנוכחות, אוי הנוכחות, בשגרה, ב0ק0, בהכל.

אני יותר מממליץ. אני פשוט מעוניין שכל גבר באשר הוא ייחשף לתכנים אלו.. על גבול החובה.

מרחב לשם שינוי 

מ^ניות גברית מודעת

בהנחיית רועי שחם

להרשמה השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.